Konya Diş Hekimi

Konya Diş Hekimi

konya-diş-hekimiGüzel ve estetik bir gülüş için beyaz dişler herkesin öncelikli isteğidir. Konya ilinde tüm diş hekimliği hizmetleri için, Konya diş hekimi arıyorsanız doğru adres kliniğimiz olacaktır. Tüm diş hekimliği uygulamaları için, tedavi türlerimizi hemen inceleyebilirsiniz.

İhtiyacınız olan tüm diş hekimliği uygulamaları için, ücretsiz bilgilendirme ve mueayene amaçlı sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Sağladığımız diş hekimi hizmetleri arasında; ortodonti tedavisi, implant tedavisi, zirkonyum ve empress diş tedavisi, diş beyazlatma tedavisi, kanal tedavisi, çocuk diş hekimliği ve gömülü diş çekimi yer almaktadır. Sağladığımız tüm hizmetlerin yanı sıra amacımız, Konya ilinde Konya diş hekimi denildiğinde ilk akla gelen klinik olmaktır.

 

Diş Hekimi Kimdir?

Diş hekimi; hastanın dişi, diş eti ve ağzın ilgili kısımları ile ilgili problemlerını teşhis ve tedavi eder. Diş ve diş etlerinin bakımı ve ağız sağlığını etkileyen beslenme seçimlerinde tavsiyelerde bulunur. Ayrıca her diş hekiminin okuduğu alana ve ihtisasına göre uzmanlık alanı olmaktadır.

 

Diş Hekiminin Sorumlulukları Nelerdir?

Bir diş hekiminin temel görev ve sorumlulukları arasında her yaştan hastanın diş ve ağız sağlığını incelemek ve tedaviyi buna bakılırsa icra etmek bulunmaktadır. Diş hekiminin öteki sorumlulukları ise şu başlıklar altında toplanabilir;

  • Dişlerdeki çürümeyi gidermek ve boşlukları tamamlamak üzere dolgu yapmak,
  • Kırık dişleri çekmek,
  • Isırık sorunlarını düzeltmek için dişleri tedavi etmek,
  • Tıbbi prosedürler sırasında hastaların ağrı hissetmesini önlemek için anestezi icra etmek,
  • Antibiyotik veya diğer ilaçlar için reçete yazmak,
  • Takma diş ağız içi ekipmanların model ve ölçülerini hastalara uygun hale getirmek,
  • Hastaları; diş ipi, florid kullanımı ve diş bakımı ile ilgili diğer yöntemler hakkında bilgilendirmek,
  • Mesleki, teknik ve idari personelin çalışmalarını denetlemek,
  • Hasta bakımını elde eden, hasta koşullarını iyileştirebilen yahut hastayı tedavi edebilen yeni çıkan ürünler hakkında güncel bilgiye haiz olmak.

 

Konya Diş Hekimi Nasıl Tercih Edilir?

Diş hekimi tercihi yaparken, ihtiyacınıza uygun ve doğru bir diş hekimi tercihi yapmanız elzemdir. Tam bu noktada, Konya diş hekimi hizmeti için kliniğimizden ücretsiz muayene randevusu alarak yaşamış olduğunuz diş sorununuz ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Unutmayın! Her kliniğin bir olmadığı gibi, her diş hekimi de bir değildir. Sağlığınızı riske atmamak için, yaşamış olduğunuz diş sorunları ertelemeyin! Mottomuz belli; siz mutlu, biz mutlu…

Natura Diş Polikliniği

Klinik İletişim Bilgileri

+90 332 236 37 77

Randevu İçin Arayın

Çalışma Saatleri

Pzt-Cmt: 09:00 - 19:00

Bize Yazın

naturadispoliklinigi@gmail.com