Konya Diş Beyazlatma Tedavisi

Konya Diş Beyazlatma Tedavisi

konya diş beyazlatma tedavisiGüzel ve estetik bir gülüş için beyaz dişler herkesin öncelikli isteğidir ve Konya da diş beyazlatma tedavi türevlerini uyguluyoruz. Konya diş hekimi denildiğinde ilk akla gelen kliniğimiz... Renklenmeler ve onların sebep olduğu kötü görüntüyü giderilebilirken, diş beyazlatıcı ajanlar kliniğimizde uygulanmaktadır.

Sizin için kliniğimiz olarak diş beyazlatma hakkında en çok soruları hazırladık ama unutmayın ki en iyi bilgiyi hekiminizden alırsınız. Bundan dolayı kliniğimize bilgilendirme için bekliyoruz.

Diş beyazlatma prosedürü belli diş renklerde daha mı etkilidir? Evet. Sarı tonlu dişler beyazlatma prosedürüne daha iyi yanıt verirken kahverengi tonlar daha az yanıt verir. Tüm diş beyazlatma prosedürlerinde beyazlama derecesi bireye göre, dişlerin ilk rengine göre, dişlerdeki doğal izlere göre ve beyazlatma ajanına göre değişir. Kliniğimizde dünyada en önde gelen beyazlatma ajanları kullanılmaktadır.

Diş Beyazlatma Kalıcı Mıdır?

Diş beyazlatma prosedürü kalıcı bir işlem değildir. Bireyler dişlerin üzerinde lekelenmelere ve renklenmelere sebep olabilecek besinler yemektedir. Sigara kullanımı ve renklendirici besinler bu beyazlatma işleminin daha kısa sürmesine sebep olur. Bu besinlerden ve sigaradan uzak duran insanlarda bu beyazlatma prosedürü bir yıla kadar gidebilir.


konya diş beyazlatma tedavisi

Diş Beyazlatma Prosedürünün Riskleri Var Mıdır?

Diş beyazlatma sırasında hekiminiz dişlere diş eti koruyucunu uygular ve beyazlatma ajanını dişlere uygular. Böylece diş etleriniz korunmuş olur. Fakat çoğu beyazlatma ajanı dişlerde hassasiyet yapabilir. Hassasiyet aşırı olursa hastaya potasyum nitrat içeren hassas dişler için hazırlanan macunlarla dişlerini fırçalaması önerilir.

Diş beyazlatma ajanlarını diş minesine zararı var mıdır?
Yapılan çalışmalarla, bu ajanların diş mine yüzeyine hiçbir etkisi olmadığı gözlemlenmiştir.

Natura Diş Polikliniği

Klinik İletişim Bilgileri

+90 332 236 37 77

Randevu İçin Arayın

Çalışma Saatleri

Pzt-Cmt: 09:00 - 19:00

Bize Yazın

naturadispoliklinigi@gmail.com